Sevgililer Günü Hediye Fikirleri | Sevgililer Gününde Ne Alsam? | Vlog

tarafından Keyifliyim
0 yorum

Sevgililer günü yaklaşırken, sevgilime ne alsam soruları da birlikte artıyor!

Sevgililer günü hediye önerilerini sizin için bir videoda toparladık.

Son bir kaç gündür kızlar arasında “erkek arkadaşıma sevgililer gününde ne alsam, eşime sevgililer gününde ne alsam” soruları geçiyor.

Burada hep size sevgililer günü hediye önerileri sunuyoruz. hem de “aldığımız hediyeler erkeklerin ne kadar hoşuna gidiyor?” sorusunu cevaplıyoruz. Üstelik bunları bizim gözümüzden değil, erkeklerin gözünden görecekseniz. Videoyu T. ile birlikte çektik.

Bu video için T.’ye tam 10 hediye aldım. Videoda her bir hediyeyi onunla teker teker açtık. Sonrasında ise her bir hediye için puanlama yaptık. T. beğenisine göre 1’den 10’a kadar puan verdi.  En beğendiği hediye T.’nın sevgililer günü hediyesi oldu tabii ki! Merak ediyorsanız, videonun sonuna bakabilirsiniz 🙂

Siz de sevgililer günü hediyelerinizi seçerken ya da bir kaç gün sonra erkek kardeşiniz, erkek bir arkadaşınız için buradan fikir alabilirsiniz.

Hadi hazırsak hep birlikte izleyelim!

Tolga’nın tercihlerine göre, sevgililer gününde erkeklere alınacak hediyeler için 3 altın kural 🙂

1- Peluşlardan kalplerden kaçının! Bunları beğenen kızlar var ama erkeklerinde bunlara alerjisi var!

2- Teknolojik hediyeler alın! Her biri küçük bir mühendis olduğu için böyle teknolojik ürünler, onların büyümüş de hala oyuncaklarını elden bırakamamış hisleriyle çok örtüşüyor. Bu sebeple de teknolojik bir hediye gördü mü bayılıyorlar, hemen incelemeye, özelliklerini araştırmaya başlıyorlar. Kısacası, ba-yı-lı-yor-lar.

3- Kendiniz yapın! Sizin narin ellerinizden çıkan her şey, onlara ne kadar değer verdiğinizi gösteriyor. Ne kadar çok uğraşırsanız da o kadar değerli oluyor.

Sizce en güzel sevgililer günü hediyesi nedir?

Beğeneceğin diğer yazılarımız

Yorum Yap