NUSPA’da Masaj | Şımartmak ve Şımartılmak üzerine 1 gün !

tarafından Keyifliyim
0 yorum

NUSPA’da Keyifli SPA Deneyimimiz

Seyahatler, arkadaşlar, aileler ve iş hayatının koşturmacası bir araya geldiğinde kimi zaman kendimizi o yoğun günlerin ardından dinlenme ihtiyacı ile baş başa  buluyoruz.

Her seyahat sonrası İstanbul’a, evimize olan özlemimiz artıyor. Biz de kısa bir mola verip, o haftasonunu kendi şehrimizde geçiriyoruz. Bu şehirde keyifle yapılabilecek şeyleri sıralasam, dünyanın bir çok yerinde olduğundan daha kabarık bir liste oluşturabilirim.

14 Şubat’tan önceki haftasonu da bizim için kendi şehrimizde, Istanbul’da geçirdiğimiz keyifli anlarla dolu bir haftasonu oldu. Istanbul’daydık, birlikteydik ve mutluyduk.

Bu yıl için birbirimize simgesel olan gömlek, kıyafet, ayakkabı, kitap, şapka, parfüm gibi etiketli ürünler almak yerine, daha özel bir deneyim hediye etmek istedik. Biraz şımartmak ve şımartılmak bizim de hakkımızdı.

Dünyanın neresinde olursak olalım, o ülkede bizim için en özel ve keyifli deneyimler hep “masaj” anları ile bütünleşiyor.

Bali’de balayında her gün, hatta günde 2 defa, hatta ve hatta nereeyse 3 saatte bir masaj yaptırarak, gittiğimiz her yerde yeni bir masaj deneyimi arayacak kadar masaj bağımlısı olan biz, her seferinde yorgun olan bedenlerimizi dinlendirmek üzere farklı ve keyifli masaj salonlarını keşfediyoruz.

Şubat ayında T.’nin bana yaptığı sürprizle birlikte kendimi güzel bir kahvaltı ve kahve seansı sonrasında Mars Atlhetic Club(MAC)’ın bir parçası olan NUSPA’da buldum.

Arabaya bindiğimizde nereye gideceğimi bilmemenin verdiği adrenalin yükselten heyecanlı andan sonra, yaklaşık 15 dakika içinde Ortaköy Lotus World içerisinde, MACFit’in hemen yanında NUSPA’daydım.

İçeri girdiğiniz anda sizi samimi ve güleryüzlü bir ekip karşılıyor. Karanlık etrafı mumlarla çevrili bir koridordan yürüdükten sonra güzel kokular içerisinde hafif mayhoş bir şekilde beyaz uzanma minderlerinin bulunduğu dinlenme odasına geçiyorsunuz.

Zen müzikleri eşliğinde önce damarlarınızdaki kan basıncı azalıyor, yavaş yavaş rahatladığınızı hissediyorsunuz. Zencefil çayı da bu ağırlaşmanın gücünü artırıyor. Kendinizi o an Istanbul’dan çok buradan yaklaşık 14.000 km uzaklıktaki bir Endonezya adasında gibi hissediyorsunuz.

Ardından bir saatlik keyifli masaj için odamıza geçiyoruz. Ruhumuz çoktan dinlenmeye başlamış, bedenimiz ruhumuzun peşinde. Dinginliğin getirdiği huzuru yaşıyoruz.

Bu noktada bizim yapmadığımız ama sizin giderseniz mutlaka yapmanızı tavsiye edeceğimiz bir şey daha var. Masaj randevunuzdan bir saat kadar erken gelip, sauna ve buhar odanızda vücudunuzu masaja da hazırlayıp anın keyfini daha uzun süre çıkarabilirsiniz.

NUSPA nerede?

Bu sefer masaj için bizim tercihimiz NUSPA’nın en yeni ve keyifli şubelerinden birisi oldu: Orttaköy NUSPA.

NUSPA İstanbul ve Ankara’da 10 tane merkezi ile tüm misafirlerini yumuş yumuş yapmak için bekliyor.

NUSPA’nın merkezlerini aşağıda sizin için yazıyoruz. keyif standardı olarak tüm şubelerde aynı hizmeti alabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

  • NUSPA Kanyon
  • NUSPA G-Mall
  • NUSPA Ataköy
  • NUSPA Ortaköy
  • NUSPA Buyaka
  • NUSPA Bebeköy
  • NUSPA Ritim
  • NUSPA Ormanda
  • NUSPA Panora
  • NUSPA Tunalı

NUSPA’DA hangi masajlar var?

Aromaterapi, Medical Terapi, Bali masajları da olmak üzere 15’den fazla mesaj alternatifi bulunan NUSPA’da, biz NU Signature Therapy masajını  tercih ettik. Size de mutlaka öneriyoruz!

NU Signature Terapi Masajı

Nu Signature Terapi masajı NUSPA terapistlerinin de en çok önerdiği masajların başında. Vücudunuzdaki öncelikli noktaları belirleyerek enerjinizi dengeleyen, sırtınızdaki ağrıları alan, tüm vücudunuzdaki kaslara gerdirme ve baskı yaparak size muazzam bir rahatlama hissi veriyor.

Benim için masajın en keyifli noktalarından birisi olan baş bölgesine ise Nu Signature Terapi masajında özellikle önem veriliyor ve masajınızın sonunda size çok güzel bir rahatlama sağlanıyor.

NUSPA kaliteli, dinlendirici ve huzurlu bir masaj merkezi.

NUSPA’dan randevu almak için buraya bakabilirsinz.

Peki sizin İstanbul’da dinlenmek için tercih ettiğiniz SPA’lar neresi?

Sevgiler

Beğeneceğin diğer yazılarımız

Yorum Yap