Mutlubiev | Keyifli Ev Temizliği Hizmeti !

tarafından Keyifliyim
0 yorum

Mutluebiev ile keyifli ev halleri!

Keyifliyim” olarak en büyük tutkumuz şüphesiz seyahat. Yeni kültürleri, insanları, destinasyonları, deneyimleri keşfetmek bir yandan kurumsal hayatla birlikte çok vaktimizi alsa da bizim için vazgeçilmez.

Biz 1 yılda 20 ülke, 30’un üzerinde şehir gezme fırsatı yakaladık derken, peki hayatın akışını nasıl yakalıyorsunuz diye çok soru geliyor.

Bu yazımızda size bizim en büyük yardımcılarımızdan birini anlatacağız.

Bizim gibi iş hayatı ile birlikte yoğun seyahat edenlerin de çok iyi bileceği gibi, seyahat etmek iyi hoş güzel de, tatil dönüşlerinde o yerde duran bavulu boşaltmak en zor gelen yanlarından biri. Hatta evimizin ortasında bir aksesuar gibi, bir sonraki seyahat kadar günlerce orada durduğu bile oluyordu. 🙂

Rutin ise şu şekilde: Bir sonraki seyahatten kısa süre önce çamaşırlar yıkanır, bavul boşaltılır ve yeni “seyahatte yanımıza alınacaklar” listeleri hazırlanır.

Hem T. hem ben büyük global şirketlerde yoğun bir iş temposuyla çalışırken, bazı aylar evde toplamda 1 hafta zaman geçiremediğimiz dönemler oluyor. Böyle dönemlerde işten eve döndüğümüzde, evimizi topluve temiz görmek, özellikle iş sonrasında içerik yarattığımız sarı koltuğumuzda bizim daha da motive olmamızı sağlıyor.

Bu yazımızda, yoğun tempoda bir süredir keyifle kullandığım bir hizmetten bahsedeceğim. Mutlubiev

Nedir bu mutlubiev?

Bir tanıdığımız aracılığıyla tanıştığımız mutlubiev, ilk ziyaretinden beri bizi en mutlu eden misafirlerimizden biri. Ev temizliği profesyonellerini bir çatı altında toplayan, kurumsal kimliğiyle ev temizliği alanında hizmet sunan mutlubiev’i ilk denememizden sonra ev temizliğinin bu kadar kolay olacağını tahmin etmemiştik.

İki tık ile temizlik evinizde

Yoğun iş günlerimde iki toplantı arasında sadece bir kaç tıkla temizlik siparişi veriyorum, ertesi gün sabah ben evden çıkmadan kapımda oluyorlar. Akşama geldiğimde de pırıl pırıl bir ev beni bekliyor.

İster 1 kişi tam gün ister 2 kişi yarım gün

Sistem üzerinde zaman planınıza göre geleneksel olarak bildiğimiz 1 tam günde evinize temizlik hizmeti sipariş edebiliyorsunuz, ya da yarım günlük seçeneği tercih edip, 2 temizlikçiyi yarım günde alabiliyorsunuz.

Örneğin geçtiğimiz haftaların birinde, bir Cumartesi günü sabahtan mutlubiev’den 2 kişi geldi, öğlen saat 1’e kadar hızlıca temizlediler, ben de öğleden sonra misafirlerimi rahatça ağırlayabildim.

Eğitimli temizlikçiler

Temizlik denince en önem verdiğim noktalardan biri, eve gelen yardımcıyla kurduğumuz iletişim. Herkesin evinin kendi kuralları olduğu gibi, bizim için de önemli kurallar var. Her ülkeden ayrı ayrı topladığım kocaman bardak koleksiyonum evimin en kıymetlilerinden. Onlara özenle yaklaşılmasının benim için önemli olduğunu söylediğimde, buna dikkat edecek birinin gelmesi de önemli.

Mutlubiev’in ekibinde yer alan tüm ev temizlik profesyonelleri iyi eğitimli ve temizlik alanında gerçekten uzmanlar. Ekibe dahil olurken de birçok eğitimden geçtiklerini söylemek gerekir. Siz de eviniz konusunda titizseniz, bu konu sizin için çok daha anlamlı olacaktır.

Güven en önemlisi

Evinizi siz yokken bırakıp çıktığınız kişinin hem profil hem de eğitim anlamında size güven vermesi gerçekten güzel bir his. Kimi zaman size gelen kişi ile hiç yüz yüze karşılaşma fırsatınız olmasa da eve geldiğinizde masaya bıraktığı notlarda; “Miray Hanım sizi tanımasam da fotoğraflarınızdan enerjinizi aldım. Size ve eşinize mutlu bir hayat diliyorum” mesajını yazması sizi şaşırtıyor, güldürüyor ve iyi hissettiriyor J

Mutluebiev’i tercih etme sebeplerimiz:

Buraya kadar mutlubiev’le nasıl tanıştığımızı ve ilk izlenimlerimizi  yazdım. Evimizi mutlubiev’le temizlettikten sonra bizde uyandırdığı hisleri şöyle bir topluca düşündüğümde benim için öne çıkan keyifli yönler şöyle;

  • mutlubiev.com üzerinden birkaç adımda, kolayca sipariş verebilmem
  • Ödemeyi kredi kartıyla kolayca yapmam
  • Zaman sıkıntım olduğunda yarım günde temizliğimi yaptırabilmem
  • Eşyalarıma birşey olur mu gibi şeyler düşünmemem. Çünkü eviniz AXA sigorta ile sigortalı
  • Temizliğe gelen yardımcılarla güzel iletişim kurabilmem
  • İsteğe göre tüm temizlik malzemelerini yanlarında getirmeleri
  • Temizlik sonrası evde çıkan çöpleri dahi giderken yanlarında götürmeleri
  • En önemlisi; aldığınız temizliği o günlük beğenmediyseniz ya da beklemediğiniz yerden şaşırtıcı bir toz çıktığı durumda “telafi temizliği” talep edebilmeniz

Biz bu yoğun tempo içerisinde mutlubiev ile temizlik alışkanlığımızı tekrardan düzene oturtmayı başardık. Temizliğimizi www.mutlubiev.com üzerinden bir ajandaya yerleştirdik ve düzenli olarak 2 haftada bir işten geldiğimizde evimizi tertemiz buluyoruz.

Evimizi toplu ve düzenli olması bizi daha hissettiriyor, daha keyifle ve motive bir şekilde yaratıcı olmaya teşvik ediyor.

Siz de mutlubiev’i denemek isterseniz “keyifliyim” özel indirim koduyla ev  temizliğinizi %15 indirimle yaptırabilirsiniz.

Eğer mutlubiev’i siz de denerseniz, deneyiminizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Sevgiler

Beğeneceğin diğer yazılarımız

Yorum Yap