Living Karma | Zekeriyaköy

tarafından Keyifliyim
0 yorum

Pazar günlerine aşığım! Sabah muhteşem bir enerji kaplıyor içimi.

Yataktan ne zaman tam olarak dinlenmiş olursam, o zaman kalkıyorum. Bazen gözümü erken saatlerde açıp, başucumdaki kitaptan bir kaç sayfa çeviriyorum ya da elimde telefonum o hafta kaçırdığım haberleri, yazıları okuyup sevdiğim bloglara bakıyorum, sonra tamam diyorum şimdi kalkabilirim.

Sırada güzel bir kahvaltı ya da brunch yer alıyor.Önceden ayarladığımız bir yer varsa ya da bir buluşma varsa oraya gidiyoruz T. ile birlikte ya da evde kendimize bir kraliyet kahvaltısı hazırlıyoruz.

Bu hafta sevdiğimiz 2 arkadaşımızla buluştuk. Hande ve Umur ile..

Living Karma

Onların tavsiyesiyle yeni bir keşfe çıktık, Living Karma’ya doğru yol adık.

Living Karma aslında bir mobilyacı. Bali’den özel seçip ithal ettikleri birbirinden güzel mobilyaları sergiliyorlar. Bir yandan etraftaki objelere mobilyalara göz atma fırsatı bulurken, bir yandan da kahvaltı edebiliyorsunuz. Bu brunch’ta favorim ev yapımı fıstık ezmesi ve pancake oldu! Gideceklere bizden tavsiye!

living-karma-zekeriyakoy-uskumrukoy

Living Karma‘nın bir diğer özelliği ise, hem yiyeceklerin sunumunda kullanılan kahvaltı takımını, çay bardaklarını hem de oturduğunuz sandalyeyi ya da masayı oradan alıp eve getirebiliyorsunuz. Bir taşla iki kuş! Hem vücudunuza iyi gelecek yemekler hem de evinize iyi gelecek mobilyalar orada!

living-karma-kahvalti-zekeriyakoy-uskumrukoy4

Şimdi bu kadar yüksek enerjiyle, günün geri kalanını pozitif yaşamaya devam.. Yine içimden durup durup “keyifliyim” dediğimiz bir gün daha..

living-karma-kahvalti-zekeriyakoy-uskumrukoy3

Beğeneceğin diğer yazılarımız

Yorum Yap