FOTOĞRAFLARLA MARITIUS’U YAŞA!

tarafından Keyifliyim
0 yorum

Bazen bir an, bir fotoğraf, bir kare daha gitmeden bile hayalindeki o yeri anlatmaya, tasvir etmeye en güzel araç olur. Mauritius adası nasıl bir yer, Mauritius adasında plajlar nasıl, Mauritius adasında oteller güzel mi, Mauritius adası romantik bir ada mıdır, Mauritius adasına balayına gitmeli miyim gibi bir çok sorunun cevabı belki bu Mauritius adası fotoğraflarından birinde saklıdır. Bu yüzden bu defa Mauritius Adasını Fotoğraflarla Yaşa! dedik ve en sevdiğimiz fotoğraflardan bir albüm oluşturup paylaşmak istedik. Bunlardan bazılarını daha önce @keyifliyim instagram sayfamızda ya da başka bir blog yazımızda görmüş olabilirsiniz, ancak bizim için Mauritius nasıl bi yer derseniz, tam da böyle bir yer!     Bol keyifle, doya doya bakmanız dileğiyle…

 

Herkesin hayallerini süsleyen, doğası, kültürü, beyaz kumları, keyifli aktiviteleri ve görülmeye değer manzaraları ile Mauritius adası defalarca dünyanın en iyi balayı adası seçildi.

Balayı için alternatifler arasında kaldıysanız, ama aklınız bir yandan da Mauritius’ta balayında kaldıysa, bu yazımız tam size göre.

Mauritius’ta balayı konusunda herkesi ikna edebileceğiniz, Mauritus’ta balayına gitmek için 10 sebebi bu yazımızda sizin için sıralıyoruz.


No any image found. Please check it again or try with another instagram account.

En keyifli Mauritius fotoğraflarımıza aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak bakabilirsiniz!

Beğeneceğin diğer yazılarımız

Yorum Yap