Biz kimiz?

tarafından Keyifliyim

Merhabalar, sayfamıza hoş geldiniz.

Biz Miray ve Tolga Öncü, yaklaşık 10 yıllık kurumsal hayatımızdan sonra 2018 yılının başında şirketlerimizden istifa edip kendi işimizi kurup, dünya turuna çıktık.

2013’te tanışıp 2015’te evlendikten sonra ilk defa Bali’de balayımızın fotoğrafları ve yazıları ile ile sosyal medyada arkadaş çevremiz genişledi.

Seyahat bizim için vazgeçilmez bir tutkuydu. Kurumsal hayatta çalışırken her Cuma işten çıkıp yeni bir yer keşfetmeye gider, Pazar gece ya da Pazartesi sabah erken dönerdik.

Uzun tatillerde de uzak rotalara yelken açtık.

2015’te evlendikten sonra, 2016-2017 yılları boyunca bir ay İzlanda’da kuzey ışıklarına şahit olduk, ertesi ay Ürdun’de yıldızların altında uyuduk. Avustralya’da dünyanın en büyük resifleri arasında yüzerken, Maldivler’de köpek balıkları ile arkadaş olduk.

3 yıl boyunca kurumsal hayat ve seyahatler bir arada gitti. Ancak içimizdeki daha fazla ve daha uzun seyahat etme aşkını bastıramadık. 2017 sonlarında kararımızı verdik. 2018 yılı başında da istifa edip, yollara düştük.

Maceralarımızı ve hikayelerimizi hem blogumuzda, hem de Instagram’da @keyifliyim hesabımızda anlatmaya başladık.

2019 bizim icin ardı ardına mucizeleri getirirken, son olarak 2019’un Eylünl ayında keyifli maceralarımızı TV ekranlarına taşıdık.

Maceralarımızı, her Pazar 18:30’da HaberGlobal’de Miray ve Tolga ile ROTA programında, istediğiniz zaman keyifliyim Youtube kanalımızda takip edebilirsiniz.

Bize sorularınızı ister Instagram sayfamızdan DM’den, istersen miray.oncu@keyifliyim.com ve tolga.oncu@keyifliyim.com mail adreslerimizden mail yolu ile sorabilirsiniz.

Sevgiyle kalın,
Görüşmek üzere
Miray ve Tolga